Etap 1 - Akademia Górniczo Hutnicza

Pierwszy etap Kraków City Race odbędzie się w budynku Akademii Górniczo-Hutniczej, to pierwszy tego typu bieg na terenie Krakowa. Na mapie znajdują się liczne korytarze, schody i ślepe zaułki. Ważnym elementem orientacji będzie sztuka wyboru wariantu pomiędzy poszczególnymi piętrami. Czujność trzeba zachować w każdym momencie!


Etap 2 - Wieliczka

Drugi etap odbędzie się w centrum miasta Wieliczka. Spotykamy mieszankę terenu zurbanizowanego i parkowego. Znajdziemy zarówno fragmenty miasta o ścisłej zabudowie z wąskimi przejściami, jak i otwarte przestrzenie parkowe z luźno rozsianymi budynkami i klombami. W terenie występują niewielkie przewyższenia. Szykuje się prawdziwa, nocna zabawa!


Etap 3 - Nowa Huta

Teren trzeciego etapu charakteryzuje się zabudową typową dla Nowej Huty. Występują długie budynki z przejściami, podwórka oraz dwa parki. Cały obszar mapy obejmuje aż 12 różnych osiedli, różniących się od siebie specyfiką zabudowy. Nie zabraknie długich, wariantowych przebiegów, jak i orientacyjnych łamigłówek. Meta biegu zlokalizowana będzie przy Alei Róż, nieopodal Alei Przyjaźni!


Polecane zawody: