Strona główna

Kraków City Race - Rozgrzewka

AKTUALNOŚCI

13.06.2014
Jesteśmy już po czwartym i zarazem ostatnim etapem naszego cyklu. Dziękujemy wszystkim za udział i emocjonującą walkę. Dostepne są już wyniki i mapy. Wyniki dla kategorii Terminator zawierają jeszcze czas z pierwszej części, ale wkrótce zmienimy je do docelowej formy. Niebawem na stronie pojawi się również podsumowanie całego cyklu wraz z klasyfikacją łączną za wszystkie etapy.

Zapraszamy wszystkich na finałowy bieg w Podgórzu. Formularz jest już dostępny jest na stronie www.krakowcityrace.pl. Mam nadzieję, że wszystcy są już "rozgrzeni" i gotowi na to wyzwanie.2.06.2014
Uruchomiliśmy formularz zgłoszeniowy na czerwcowy etap naszej Rozgrzewki. Dostępny on jest na panelu po prawej i na podstronie dotyczącej nadchodzącego etapu.

Otwarte są również zapisy na finałowy bieg w Podgórzu. Formularz dostępny jest na stronie finału, czyli www.krakowcityrace.pl.

Do zobaczenia w przyszły czwartek!


23.05.2014
Jesteśmy już po majowym etapie naszego cyklu. Dziękujemy wszystkim za obecność i walkę.

Dostępne są już wszystkie mapy oraz pierwsze zdjęcia z jednego z punktów kontrolnych. Wciąż czekamy na wyniki, które powinny pojawić się lada chwila. Zachęcamy również do uzupełnienia ankiety, której wyniki pomogą nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kolejnego etapu.

Kolejny etap już za 3 tygodnie w Parku Lotników Polskich i Ogrodzie Doświadczeń. Na pewno dużą atrakcją będzie bieganie wokół nowej hali Kraków Arena, która w tym czasie będzie już w pełni dostępna. Czekamy na Was 12 czerwca!


21.05.2014
Prezentujemy listę zgłoszonych na jutrzejszy etap. Widnieje na niej 157 osób. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z wszystkimi jutro po południu na Borku Fałęckim.


 

 

Lista startowa Regulamin Lokalizacja etapów Zgłoszenia Lista startowa Więcej
Etap I - Marzec 2014 Etap II - Kwiecień 2014 Etap III - Maj 2014 Etap IV - Czerwiec 2014 Kraków City Race
Copyright © 2014 - Peteer
All Rights Reserved
Organizatorzy:
WKS Wawel Kraków
Piotr Pietroń LimaMaps
Kontakt: organizator