Kraków City Race to dwudniowe miejskie zawody na orientację organizowane w Krakowie. Czwarta edycja odbędzie się jesienią 2019 roku. W sam raz na zakończenie sezonu BnO! W ramach imprezy rozegrane zostaną dwa miejskie biegi - w zróżnicowanych, wymagających terenach.

Sobota to ściganie na Młynówce Królewskiej – w terenie, który pamięta Wawel Cup 2016. Przed Wami wariantowe bieganie z metą na stadionie WKS Wawel.

Niedziela to bieg klasyczny na szerokiej mapie zawierającej tereny Uniwersytetu Pedagogicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Szykuje się pasjonujące, wariantowe bieganie!

Dodatkowym celem imprezy jest promocja Krakowa - biegając po zakamarkach miasta można odkryć wiele ciekawych i urokliwych miejsc i zachwycić się nimi.

Tegoroczny Kraków City Race to również doskonała okazja do świętowania jubileuszu WKS Wawel. W sobotę odbędzie się piknik pokoleń, w którym udział wezmą byli i obecni zawodnicy różnych sekcji WKS Wawel, w tym między innymi czterokrotny Mistrz Olimpijski Robert Korzeniowski. W związku z tym chcielibyśmy uhonorować byłych Wawelowców darmowym wpisowym na Kraków City Race i zaprosić ich w drugi weekend października na świętowanie pięknego jubileuszu! Do zobaczenia!

 

Komunikat techniczny


Image


Ogólne informacje:
Data: 12-13 października 2019 r.
Miejsce: Kraków (zobacz mapę sytuacyjną zawodów)
Organizator: Wojskowy Klub Sportowy "Wawel" Kraków.


Mapy: Młynówka Królewska, UP i AGH
Aktualizacja: jesień 2019
Kartografowie: Piotr Pietroń, Jacek Kozłowski, Adam Stalka
Budowniczowie tras: Marcin Biederman, Michał Krzysztyński, Jakub Kijak

Organizatorzy:

Polecane zawody: