9.10.2015
Lista startowa została zaktualizowana i zawiera minuty startowe osób startujących w kategoriach Terminator, Czeladnik i Mistrz. Prezentujemy również listę osób, które będą biegać z odbiornikami GPS: tutaj.


8.10.2015
Prezentujemy komunikat techniczny zawierający wszystkie potrzebne informacje o nadchodzących zawodach. Dostepny jest on tutaj.


7.10.2015
Listy startowe na oba Etapy Kraków City Race są dostępne tutaj.


27.09.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" umieściliśmy parametry tras na oba etapy zawodów.


27.09.2015
Chcieliśmy poinformować, że zgłoszenia na Kraków City Race przyjmowane będą do 4 października (niedziela) do północy.


21.09.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" dodaliśmy informację na temat płatności na konto bankowe.
W dziale "Informacje" -> "Galeria" dodaliśmy zdjęcia z terenu zawodów.


7.08.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" umieściliśmy najważniejsze informacje na temat nadchodzących zawodów. Najciekawszą z nich jest dokładna lokalizacja Etapu 1 - samo centrum Nowej Huty. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wszystkimi informacjami.


8.07.2015
Uruchomiliśmy system zgłoszń na nasze zawody. Już niebawem w dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" ukażą się wszystkie ważne informacje dotyczące Kraków City Race.


1.01.2015
Witamy na stronie zawodów Kraków City Race. Do zawodów pozostało co prawda jeszcze 10 miesięcy, ale już czas, by zająć się przygotowaniami do nich.

Najważniejszą informacją jest to, że nasze zawody zostały przyjęte do cyklu City Race Euro Tour 2015. Jest to cykl miejskich biegów rozgrywanych w europejskich miastach, np. Londyn, Porto, Barcelona. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy częścią tego wydarzenia. Dodatkowo etap niedzielny jest zaliczany do Centralnego Terminarza Zawodów Polskiego Związku Orientacji Sportowej.

Na początek zachęcamy do zapoznania się z informacjami w dziale "Informacje" (zakładki "Opis zawodów" i "Teren zawodów"). Można tam znaleźć podstawowe informacje na temat imprezy, fragmenty map, mapę sytuacyjną oraz pliki poglądowe map z tego terenu.


Kontakt: