Kraków City Race - Kraków, 20-21 października 2018

Image

21.10.2018
3 edycja zawodów Kraków City Race przeszła do historii.
Prezentujemy wyniki w wszystkich 3 etapów oraz wyniki końcowe. Są one dostępne tutaj.


19.10.2018
Prezentujemy wszystkie niezbędne informacje związane z nadchodzącymi zawodami:
komunikat techniczny - tutaj
listy startowe - klubami, kategoriami


10.10.2018
Zgłoszenia do końca tygodnia!

Przypominamy, że zgłoszenia na Kraków City Race trwają już tylko do końca bieżącego tygodnia (14.10.2018)! Na spóźnialskich nie czekamy!

zgłoszenia - krakowcityrace.pl/zgloszenia


24.09.2018
Nowohuckie Centrum Kultury

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów Kraków City Race dołączyło Nowohuckie Centrum Kultury. To właśnie w tym miejscu, zlokalizowane będzie centrum zawodów niedzielnego finału Wielkiego Finału! Do zobaczenia w niedzielę w Nowej Hucie, a dzień wcześniej na AGH-u i w Wieliczce!


24.09.2018
Kraków City Race to kolejne zawody, które odbywają się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Urząd wspiera finansowo zadania dotyczące upowszechniania kultury fizycznej oraz organizacji imprez sportowych wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych promujących w Małopolsce kulturę fizyczną. Wszystkie mapy już niemal gotowe, czeka nas gorący czas odliczania do zawodów!


13.09.2018
Trzy dni do końca pierwszego terminu!
Wszystkim, którzy chcą wziąć udział w Finale City Race'a przypominamy o upływającym I terminie. Bieg wewnątrz budynku, nocny sprint i miejski klasyk czekają na Was! Ogromna dawka sprinterskiego biegania!
Formularz zgłoszeniowy!


9.10.2015
Lista startowa została zaktualizowana i zawiera minuty startowe osób startujących w kategoriach Terminator, Czeladnik i Mistrz. Prezentujemy również listę osób, które będą biegać z odbiornikami GPS: tutaj.


8.10.2015
Prezentujemy komunikat techniczny zawierający wszystkie potrzebne informacje o nadchodzących zawodach. Dostepny jest on tutaj.


7.10.2015
Listy startowe na oba Etapy Kraków City Race są dostępne tutaj.


27.09.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" umieściliśmy parametry tras na oba etapy zawodów.


27.09.2015
Chcieliśmy poinformować, że zgłoszenia na Kraków City Race przyjmowane będą do 4 października (niedziela) do północy.


21.09.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" dodaliśmy informację na temat płatności na konto bankowe.
W dziale "Informacje" -> "Galeria" dodaliśmy zdjęcia z terenu zawodów.


7.08.2015
W dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" umieściliśmy najważniejsze informacje na temat nadchodzących zawodów. Najciekawszą z nich jest dokładna lokalizacja Etapu 1 - samo centrum Nowej Huty. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wszystkimi informacjami.


8.07.2015
Uruchomiliśmy system zgłoszń na nasze zawody. Już niebawem w dziale "Informacje" -> "Opis zawodów" ukażą się wszystkie ważne informacje dotyczące Kraków City Race.


1.01.2015
Witamy na stronie zawodów Kraków City Race. Do zawodów pozostało co prawda jeszcze 10 miesięcy, ale już czas, by zająć się przygotowaniami do nich.

Najważniejszą informacją jest to, że nasze zawody zostały przyjęte do cyklu City Race Euro Tour 2015. Jest to cykl miejskich biegów rozgrywanych w europejskich miastach, np. Londyn, Porto, Barcelona. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy częścią tego wydarzenia. Dodatkowo etap niedzielny jest zaliczany do Centralnego Terminarza Zawodów Polskiego Związku Orientacji Sportowej.

Na początek zachęcamy do zapoznania się z informacjami w dziale "Informacje" (zakładki "Opis zawodów" i "Teren zawodów"). Można tam znaleźć podstawowe informacje na temat imprezy, fragmenty map, mapę sytuacyjną oraz pliki poglądowe map z tego terenu.

Akademia Górniczo-Hutnicza

Image
Pierwszy etap Kraków City Race odbędzie się w budynku Akademii Górniczo-Hutniczej, to pierwszy tego typu bieg na terenie Krakowa. Na mapie znajdują się liczne korytarze, schody i ślepe zaułki. Ważnym elementem orientacji będzie sztuka wyboru wariantu pomiędzy poszczególnymi piętrami. Czujność trzeba zachować w każdym momencie!

Wieliczka

Image

Drugi etap odbędzie się w centrum miasta Wieliczka. Spotykamy mieszankę terenu zurbanizowanego i parkowego. Znajdziemy zarówno fragmenty miasta o ścisłej zabudowie z wąskimi przejściami, jak i otwarte przestrzenie parkowe z luźno rozsianymi budynkami i klombami. W terenie występują niewielkie przewyższenia. Szykuje się prawdziwa, nocna zabawa!

Nowa Huta

Image

Teren trzeciego etapu charakteryzuje się zabudową typową dla Nowej Huty. Występują długie budynki z przejściami, podwórka oraz dwa parki. Cały obszar mapy obejmuje aż 12 różnych osiedli, różniących się od siebie specyfiką zabudowy. Nie zabraknie długich, wariantowych przebiegów, jak i orientacyjnych łamigłówek. Meta biegu zlokalizowana będzie przy Alei Róż, nieopodal Alei Przyjaźni!

Polecane zawody: